Proč potřebujete promo video?

1. Zvýšení povědomí o značce

Dlouhé odstavce textu v dnešní době již nefrčí. Zajistěte si pozornost zákazníků pomocí atraktivních videí díky, kterým si Vás lépe zapamatují.

2. Představení produktu či služeb

Spouštíte tu nežhavější novinku a jak jinak ukázat světu její největší výhody? Za pomocí promo videa to zvládnete hladce do pár vteřin.

3. Zlepšení prodeje a konverze

Že jsou videa nejpoužívanějším médiem markeťáků se už nějakou chvíli ví. Dokazují to i preference sociálních sítí jako je TikTok a Instagram.

4. Zvýšení důvěry zákazníků

Důvěra jde ruku v ruce s tím jak se prezentujete. Ukažte zákazníkům, že to děláte opravdu na maximum.

Naše realizace promo videí

Natáčíme promo videa po celé České republice. Tyto videa jsou často krátká, atraktivní a výstižná, což umožňuje rychle a efektivně předat informace o produktu či službě.

ceny promo videa, firemní video, produktové video

Cena promo videa

Ceny promo videí se liší v závislosti na množství práce, složitosti projektu, délce videa a kreativním nápadu. Ceny promo videí se pohybují od desítek tisíc do stovek tisíc korun. Proto je ideální, když nám pošlete ukázku vaší představy, či nějaké naše video, které se Vám líbí. Ozvěte se nám nezávazně a my Vám vymyslíme řešení na míru podle vašeho rozpočtu. Pro představu promo videa tvoříme již od 14 900 Kč.

Nezávazná poptávka

Jak probíhá realizace
promo videa

1. Plánování

Věříme, že konečné video je odrazem prvního kroku. Ať už se jedná o 30 sekundovou reklamu nebo 3 minutový příběh, je potřeba, aby bylo vše dobře naplánované. Budeme spolu vymýšlet koncept videa, psát scénář a storyboard.

2. Pre - produkce

V této fázi připravujeme vše potřebné pro samotnou produkci videa. Zajišťujeme techniku, herce, kostýmy, lokace, a všechny další potřebné prostředky. Preprodukce je klíčovým faktorem pro úspěšnou produkci videa.

3. Produkce

Pouštíme se do natáčení videa, připravujeme se na lokacích, svítíme, maskujeme a ostříme. Každý záběr opakujeme dokola dokud není perfektní. Budeme rádi, když se budete tvorby videa účastnit s námi!

4. Post - produkce

Začínáme stříhat a upravovat videa do hudby či voiceoveru, dodáváme zvukové efekty, colorgradujeme barvy a další úpravy dle projektu. Kvalitní post-produkce je zárukou, že bude video působit profesionálně a bude splňovat požadavky zákazníka.

Získejte nezávaznou nabídku


Jste připraveni začít s promo videi? Ozvěte se nám a zjistíme co pro Vás můžeme udělat.

Napište nám a my se Vám ozveme do pár hodin zpátky. Těšíme se na budoucí spolupráci.

Nezávazná poptávka